Facebook

Intencje mszalne

INTENCJE MSZALNE 18.10-24.10.2021

PONIEDZIAŁEK 18.10

Wspomnienie  św. Łukasza Ewangelisty

6.30                 + Stanisława Przymusińska (od Śliwów)

7.00                 + Leonard Bukowczyk (greg. 18.)

7.00 (ss)          + Maria Jezierska (od uczestników pogrzebu)

18.00               1) + Anna Kasza (od koleżanki córki)

                        2) + Helena Zbylut (od Marii Zamorskiej)

            3) + Małgorzata Barbara Szydło (od sąsiadów z klatki)

            4) + Henryk Sypuła w 5. rocznicę śmierci (od żony  dzieci)

WTOREK 19.10

6.30                 + Leonard Bukowczyk (greg. 19.)

7.00                 1) + Anna Kasza (od rodziny Kordysiów)

                        2) + Marek Barski (od rodziny Chudybów)

7.00 (ss)          + Kazimiera Habrat (od uczestników pogrzebu)

18.00               1) + Marian Paczosa (od Marii Zajdel z rodziną)

                        2) + Władysław Czelny w 21. rocznicę śmierci

                        3) + Jan Prajsnar (od sąsiadów z klatki z ul. Krakowskiej)

ŚRODA 20.10

Wspomnienie św. Jana Kantego

6.30                 + Marian Paczosa (od sąsiadów z klatki nr 1)

7.00                 1) +  Helena Zbylut (od rodziny Borkowskich)

                        2) + Zygmunt Brzeziński (od Moniki, Andrzeja i Grzegorza Zajchowskich)

7.00 (ss)          + Maria Jezierska (od uczestników pogrzebu)

18.00               1) w intencjach nowennowych:

            * o potrzebne łaski, zdrowie i szczęśliwe rozwiązanie dla Agnieszki

                        2) + Anna Kasza (od Róży św. Teresy od Dzieciątka Jezus)

                        3) + Leonard Bukowczyk (greg. 20)

                        4) + +Ernest i Wacław Sulik

CZWARTEK 21.10

6.30                 + Stanisława Przymusińska (od uczestników pogrzebu)

7.00                 + Edward Kuliga (od kolegów i koleżanek z Biura Rejonu Budowy Dróg

                        i Mostów w Krośnie)

7.00 (ss)          + Stanisław Szarek

18.00               1) + Leonard Bukowczyk (greg. 21.)

                        2) + Zofia Mierzwińska (od Józefy Iwanickiej z rodziną)

                        3) + Stanisław o spokój duszy

PIĄTEK 22.10

Wspomnienie św. Jana Pawła II

6.30                 + Leonard Bukowczyk (greg. 22)

7.00                 + Anna Kasza (od koleżanek i kolegów synowej z Zespołu Szkół                                      Ponadpodstawowych nr 1 w Krośnie

7.00 (ss)          + Józef Warchoł (od uczestników pogrzebu)

18.00               1) + Marian Paczosa (od koleżanek Magdy, Małgorzaty i Urszuli)

                        2) + Jan Prajsnar (od sąsiadów z klatki z ul. Krakowskiej)

                        3) + Antoni Sołtys (od żony Marii)

SOBOTA 23.10

6.30                 + Helena Zbylut (od rodziny Ziomków z Żurowej)

7.00                 1) + Anna Kasza (od rodziny Hejnarów)

                        2) + Leonard Bukowczyk (greg. 23)

7.30 (ss)          + Adam Matelowski (od obsługi SP w Nowym Żmigrodzie)

8.00                 + + Kazimierz w 5. rocznicę śmierci i Maria Stec (od dzieci)

18.00               1) + Andrzej Folta w 23. rocznicę śmierci

                        2) + Zenon Gazda

NIEDZIELA 24.10

6.30                 o zdrowie, błogosławieństwo Boże dla sióstr z róży św. Jadwigi Śląskiej

                        i za zmarłe siostry z róży

7.30                 + Małgorzata Barbara Szydło (od rodziny Płatków)

7.30 (ss)          + Józef Warchoł (od uczestników pogrzebu)

9.00                 + + Irena i Tadeusz Hejnar

10.30               + Leonard Bukowczyk (greg. 24)

12.00               1) + Zofia Mierzwińska (od Mateusza Pastuszak)

                        2) + Krzysztof Józefczyk w 4. rocznicę śmierci

15.30               + Antonina Bukowczyk w 7. rocznicę śmierci

18.00               + Marian Paczosa (od Małgorzaty i Leszka Zajdel z rodziną)

Chrzest
Spowiedź
I Komunia
Msza Święta
Bierzmowanie
Małżeństwo
Namaszczenie
Pogrzeb