Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK 26.02

6.30 + Łukasz Gazda (od Michała z rodziną)
7.00 + Kazimierz (m) Kossakowski (greg. 26)
7.00 (ss) + Wojciech Zawilański (od uczestników pogrzebu)
18.00 1) + Rozalia Sokołowicz (od bratanicy Teresy z rodziną)

2  + Kazimiera (k) Rachwał (od chrześniaka Aleksandra Kopek z rodziną)

WTOREK  27.02

6.30 + Zbigniew Rokosz (od Jacka Rzecznik z rodziną)
7.00 + Elżbieta Przytocka (od burmistrza Rymanowa  – Wojciecha Farbańca oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej – Andrzeja Pitrusa
7.00 (ss) + Wojciech Zawilański (od uczestników pogrzebu)
18.00 1) + Kazimierz (m) Kossakowski (greg. 27)

2) + Anna Kasza w 3 rocznicę śmierci, + Kazimierz(m) Kasza z okazji imienin

3) O potrzebne łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Krystyny Sulik z okazji 90 rocznicy urodzin

ŚRODA 28.02

6.30 + Sławomir Zając (od Gruszkosiów z Dobrucowej)
7.00 + Kazimierz (m) Kossakowski (greg. 28)
7.00 (ss) + Wojciech Zawilański (od uczestników pogrzebu)
18.00 1) W intencjach nowennowych:

* za parafian

* O zdrowie, potrzebne łaski, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, wiarę dla Andrzeja z okazji urodzin oraz dla Adama, Dariusza, Marty

* w intencji parafian mieszkających na ul. Wróblewskiego 6, przyjmujących obraz Jezusa Miłosiernego i relikwie św. Jana Pawła II

2) + Jadwiga Królikowska (od Zuzanny i Stanisława Pieńczaków)

CZWARTEK 29.02

6.30 + Józef (m) Lubas (od Reginy i Bartłomieja Petyniak)
7.00 + Mieczysław (m) Lawera (od Danuty Rykała z rodziną)
7.00 (ss) + Wojciech Zawilański (od uczestników pogrzebu)
18.00 1) + Kazimierz (m) Kossakowski (greg. 29)

2) + Kazimierz (m) Rękas (od syna Krystiana z rodziną)

PIĄTEK 01.03

6.30 + Wanda Orzechowska (od rodziny Habratów)
7.00 + Łukasz Gazda (od współpracowników z zakładu pracy mamy – Cerbex)
7.00 (ss) + Wojciech Zawilański (od uczestników pogrzebu)
18.00 1) + Irena Barzyk (greg. 1 – początek Mszy św. gregoriańskich)

2) + Kazimierz (m) Kossakowski (greg. 30 – zakończenie Mszy św. gregoriańskich)

SOBOTA 02.03

6.30 + Helena Przybyło
7.00 + Włodzimierz Niezgoda (od rodziny Rybczaków)
7.30 (ss) + + Za zmarłych dobroczyńców i zelatorów Zgromadzenia  i misji
8.00 + Irena Barzyk (greg. 2)
18.00 + Kazimiera (k) Rachwał (od kolegów z pracy Firmy Skorpio)

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 03.03

6.30 + Adam Dreher w 6 rocznicę śmierci
7.30 + Edward Pelczarski (od Barbary i Andrzeja Dziura)
7.30 (ss) + Anna w 3 rocznicę śmierci; + Kazimierz (m) (z okazji imienin)
9.00 Dziękczynna w 40 rocznicę ślubu Marii i Kazimierza Zdziarskich z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki  Bożej
10.30 + + Stanisław (m) i Władysława (k) Kolasa oraz ich synów: + + Krzysztofa i Edwarda
12.00 + Elżbieta Przytocka (od Rady Dzielnicy i Dzielnicowego Koła Kobiet – Krościenko Wyżne)
15.30 + Helena Lipińska (od syna Roberta z rodziną)
18.00 + Irena Barzyk (greg. 3)

opracował: ks. Paweł Ostafiński

Chrzest
Spowiedź
I Komunia
Msza Święta
Bierzmowanie
Małżeństwo
Namaszczenie
Pogrzeb