Nowi ministranci LSO

Dobiega końca kolejny rok formacyjny w naszej Parafii. Jedną z wielu grup formacyjnych jest Liturgiczna Służba Ołtarza (LSO). Po kilkumiesięcznych przygotowaniach sześciu kandydatów oficjalnie zostało włączonych w szeregi ministrantów. Mszy św. o 10:30 przewodniczył ks. Andrzej Chmura, proboszcz naszej parafii; zaś homilię wygłosił ks. Artur Jaroń, wikariusz – opiekun LSO. Nowym ministrantom gratulujemy i życzymy dalszej wytrwałości w służbie Panu Bogu i wspólnocie Kościoła.

Na zakończenie niedzielnych uroczystości, ks. Proboszcz pobłogosławił cztery nowe ornaty, ofiarowane przez rodziców młodzieży, która 4 czerwca br. przyjęła sakrament bierzmowania z rąk ks. abp Mieczysława Mokrzyckiego. W imieniu całej Parafii składamy serdeczne podziękowania Ofiarodawcom!


Chrzest
Spowiedź
I Komunia
Msza Święta
Bierzmowanie
Małżeństwo
Namaszczenie
Pogrzeb