Uroczystości odpustowe ku czci Najświętszej Trójcy

Dnia 04 czerwca 2023 r. obchodziliśmy w naszej parafii doroczną uroczystość odpustową ku czci Najświętszej Trójcy. Posługę słowa Bożego pełnił w tym dniu o. Józef Madura, franciszkanin.

Uroczystej sumie o godz. 12:00 przewodniczył i homilię wygłosił ks. abp Mieczysław Mokrzycki, metropolita lwowski, były sekretarz św. Jana Pawła II i Benedykta XVI, który udzielił młodzieży klas VIII SP z Parafii Krosno-Fara i Odrzykoń sakramentu bierzmowania. W uroczystościach brała udział Kapituła krośnieńska.

Na zakończenie Eucharystii Ks. Arcybiskup pobłogosławił nową monstrancję – dar rodziców dzieci pierwszokomunijnych i młodzieży bierzmowanej za lata 2020-2023. Następnie podczas Adoracji Najświętszego Sakramentu zawierzyliśmy naszą Parafię Najświętszej Trójcy i odśpiewaliśmy hymn dziękczynny Ciebie Boga wysławiamy.


(Fot. p. W. Dymiński)

Chrzest
Spowiedź
I Komunia
Msza Święta
Bierzmowanie
Małżeństwo
Namaszczenie
Pogrzeb