Inauguracja roku formacyjnego

W tym roku duszpasterskim, w ubiegłą Niedzielę Misyjną, nasza parafia rozpoczęła oficjalnie formację w poszczególnych wspólnotach formacyjnych. W koncelebrowanej, uroczystej Mszy Świętej, przygotowanej przez Liturgiczną Służbę Ołtarza, Domowy Kościół, Chór parafialny Trinitas oraz Starszą Scholę parafialną, wzięli udział reprezentanci grup wraz z licznie zgromadzonymi ich członkami. Zwieńczeniem uroczystości było odebranie z rąk ks. Seniora Pawła, przyozdobionej logiem oraz hasłem aktualnego roku liturgicznego, świecy symbolizującej jedność w różnorodności Kościoła. Wszystkie wspólnoty gromadzące się przy tym symbolu będą przypominać o celu spotkań oraz przede wszystkim o asystencji Bożego Ducha w ich tegorocznych duchowych zmaganiach. Wszystkim wspólnotom życzymy wytrwałości i modlimy się o przymnożenie łask i charyzmatów, którymi będą mogli posługiwać naszej parafii i całemu Kościołowi.

Chrzest
Spowiedź
I Komunia
Msza Święta
Bierzmowanie
Małżeństwo
Namaszczenie
Pogrzeb