Rozpoczęcie formacji

Wszystkie wspólnoty działające w naszej parafii rozpoczęły już formację przy naszej parafii, z tego powodu wspólnie pragniemy wyrazić naszą radość i jedność płynącą z przynależności do wielkiej wspólnoty Kościoła poprzez celebrację Eucharystii podczas Sumy w naszym Kościele partykularnym.

Dlatego w najbliższą niedzielę o godzinie 12:00 będziemy wraz z: Akcją Katolicką, Chórem parafialnym Trinitas, Grupą biblijną, Klubem Inteligencji Katolickiej, Liturgiczną Służba Ołtarza: Ministrantami, Lektorami, Scholą dziecięcą i młodzieżową; Margaretkami, Ruchem Światło Życie: Kręgami Domowego Kościoła, Oazą Dorosłych Betel, Oazą Młodzieżową, Oazą Dzieci Bożych; Odnową w Duchu Świętym Maranatha, Radą Duszpasterską, Różami Różańcowymi, Rycerstwem Niepokalanej i Rycerzami Kolumba, będziemy się wspólnie modlić o charyzmaty budujące nasz Kościół.

Symbolem jedności każdej wspólnoty gromadzącej się wokół Chrystusa będzie świeca, przy której będziemy się gromadzić podczas spotkań formacyjnych przez cały rok duszpasterski.

Wszyscy polecamy owoce naszej wspólnotowej współpracy z Bożą łaską, modlitwie całej wspólnoty parafialnej.

Chrzest
Spowiedź
I Komunia
Msza Święta
Bierzmowanie
Małżeństwo
Namaszczenie
Pogrzeb