XXVII Niedziela Zwykła (3.10.2021 r.)

1. Dziś taca przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Przemyślu.

2.  Dziś także po Mszy św. o 12.00 modlitwy o dar potomstwa i o zdrowie dla mam i dzieci oczekujących narodzin.

3. W poniedziałek wspominamy w liturgii św. Franciszka z Asyżu, we wtorek – św. Faustynę Kowalską, w czwartek – Matkę Bożą Różańcową.

4.  W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu biblijnego. Zapraszamy wszystkich którzy kochają Biblię na rozważanie Słowa Bożego.

5.  W I. czwartek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. O 15.00 koronka do miłosierdzia Bożego, następnie Msza św.  z modlitwą o powołania.

6.  Za tydzień Dzień Papieski pod hasłem „NIE LĘKAJCIE SIĘ”. Dzień Papieski ma na celu  poznawanie nauczania św. Jana Pawła II i zbiórkę pieniędzy do puszek przy kościele na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” która rozdziela stypendia zdolnej młodzieży a pochodzącej z ubogich rodzin. Wesprzyjmy to dzieło.

7. Za tydzień o 15.30 spotkanie z rodzicami i dziećmi klas III. Dzieci otrzymają różańce.

8. W przyszłą niedzielę taca gospodarcza na potrzeby remontów i konserwacji w kościele.

9.  Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych. Modlitwa różańcowa scala rodzinę i jest to wielka broń w walce ze złym duchem.Za wspólne odmówienie różańca w kościele czy w domu można zyskać odpust zupełny. Nabożeństwo różańcowe dla dzieci i młodzieży o 17.00, dla dorosłych po Mszy św. wieczornej czyli ok. 18.35. W niedziele różaniec po Mszy św. o 15.30. W kaplicy Emaus codziennie o 17.00.

10.  Gdyby ktoś z parafian chciał włączyć się w łańcuch modlitwy różańcowej i odpowiedzieć na apel Matki Bożej z Fatimy „Módlcie się codziennie na różańcu” niech zapyta w zakrystii księdza lub przewodniczących Róż Różańcowych. Zapiszmy się do Róż Żywego Różańca. Zachęcamy.

11. 12 października odbędzie się  w naszej parafii wizytacja kanoniczna ks. biskupa Stanisława Jamrozka.  Co 5 lat biskup wizytuje parafie. Będzie spotkanie i modlitwa z ludźmi starszymi i chorymi, z dziećmi, i z młodzieżą podczas bierzmowania i inne spotkania. Módlmy się o duchowe owoce wizytacji.

12. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty odeszła do wieczności śp. Stanisława (k) Markowicz. Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie!

13. Niech Pan umacnia naszą wiarę i błogosławi na każdy dzień nowego tygodnia. Szczęść Boże!

Chrzest
Spowiedź
I Komunia
Msza Święta
Bierzmowanie
Małżeństwo
Namaszczenie
Pogrzeb