Króluj nam Chryste!

W Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – ostatnią niedzielę roku liturgicznego po Mszy świętej o godz. 12:00 ponowiliśmy akt zawierzenie Chrystusowi Królowi Polski i świata. Uroczystemu oddaniu się Chrystusowi przewodniczył ks. proboszcz Andrzej Chmura wraz z kapłanami naszej parafii i wiernymi. Do uroczystego aktu przygotowała nas codziennie odprawiana nowenna. Niech Chrystus Król króluje w naszych sercach i całym świecie!

Dzisiejszej niedzieli gościliśmy w naszej parafii o. Kazimierza, Oblata NMP, który przybliżył nam działalność misjonarzy w najdalszych zakątkach świata, również na biegunie północnym gdzie głoszona jest Ewangelia. Polecajmy s modlitwie całe dzieło misyjne Kościoła.

Chrzest
Spowiedź
I Komunia
Msza Święta
Bierzmowanie
Małżeństwo
Namaszczenie
Pogrzeb