III NIEDZIELA WIELKANOCNA 14.04
6.30 | + + Władysława (k), Wojciech, Danuta Szajna |
7.30 | + Grażyna Legutko w 34 rocznicę śmierci |
7.30 (ss) | + Stanisława (k) Tomkowicz (greg. 14) |
9.00 | + + Joanna, Jakub Borek, + Dariusz Sanocki |
10.30 | + Adam Gajda (greg. 14) |
12.00 | 1) Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Stanisławy i Tadeusza w 60 rocznicę ślubu
2) Dziękczynna w 50 rocznicę ślubu Marii i Tadeusza Tomaszewskich, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Jubilatów i całej rodziny |
15.30 | + Kazimierz Frydrych w 20 rocznicę śmierci |
18.00 | + Wanda Ziobro (od kuzynki Zofii Zając z rodziną) |
PONIEDZIAŁEK 15.04
6.30 | + Janina Habrat (od Lucyny, Krystyny, Arkadiusza Nowaków) |
7.00 | 1) + Adam Gajda (greg. 15)
2) + Stanisława (k) Tomkowicz (greg. 15) |
7.00 (ss) | W intencji s. Anastazji z okazji imienin |
18.00 | 1) + Mieczysław (m) Lawera (od Barbary i Stanisława Filip)
2) + Helena Lipińska (od Moniki z rodziną) |
WTOREK 16.04
6.30 | O dary Ducha Św. dla Małgorzaty na czas trudnych decyzji |
7.00 | + Adam Gajda (greg. 16) |
7.00 (ss) | + Stanisława (k) Tomkowicz (greg. 16) |
18.00 | 1) + Helena Wojtowicz (od syna Jacka z żoną)
2) + Bożena Krochmal (od Elżbiety i Grzegorza Guzik) |
ŚRODA 17.04
6.30 | + Helena; + Józef (m) Juszczyk |
7.00 | + Jadwiga Królikowska (od wnuków: Marioli, Anny, Pawła z rodzinami) |
7.00 (ss) | + Stanisława (k) Tomkowicz (greg. 17) |
18.00 | 1) W intencjach nowennowych:
* za parafian * + Eugeniusz Nowicki w 3 rocznicę śmierci (od rodziny); * w intencji rodzin przyjmujących obraz Jezusa Miłosiernego i relikwie św. Jana Pawła II z ul. Wróblewskiego blok 8 2) + Adam Gajda (greg. 17) 3) + Janusz Topolski (zmarły w lutym 2024 – pogrzeb w Odrzykoniu) |
CZWARTEK 18.04
6.30 | + Sławomir Zając (od Krzysztofa Cyntler z rodziną) |
7.00 | + Łukasz Gazda (od narzeczonej Moniki) |
7.00 (ss) | + Stanisława (k) Tomkowicz (greg. 18) |
18.00 | 1) + Adam Gajda (greg. 18)
2) + Józef (m) Lubas (od rodziny Bazentkiewiczów) 3) dziękczynna z okazji 18 urodzin Joanny, z prośbą o dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej |
PIĄTEK 19.04
6.30 | + Stanisław (m) Pelc (od Krzysztofa i Krystyny Soleckich z rodziną) |
7.00 | + Adam Gajda (greg. 19) |
7.00 (ss) | + Stanisława (k) Tomkowicz (greg.19) |
18.00 | 1) + Kazimierz Rękas (od Moniki i Daniela z rodziną)
2) + Wojciech Zawilański (od żony) |
SOBOTA 20.04
6.30 | + Zofia Ligęza (od Adolfa Brzostowskiego) |
7.00 | + Stanisława (k) Tomkowicz (greg. 20) |
7.30 (ss) | + + za zmarłych dobroczyńców i zelatorów Zgromadzenia i misji |
8.00 | + Adam Gajda (greg. 20) |
18.00 | + Wanda Ziobro (od kuzynek Heleny i Krystyny Cząstka) |
IV NIEDZIELA WIELKANOCNA 21.04
6.30 | + + Bolesław i Stanisława (k) Juszczak |
7.30 | + Edward w 9 rocznicę śmierci i zmarli z rodziny |
7.30 (ss) | + Maria Zwierzyna w 3 rocznicę śmierci |
9.00 | + Adam Gajda (greg. 21) |
10.30 | + Bożena Krochmal (od Iwony Ożóg – Trojanowskiej) |
12.00 | 1) + Krzysztof Morawski, + Zofia i Jan Czekaj; + Janusz Kawalec i zmarli z rodziny Czekajów, Kawalców i Węklarów)
2) + Stanisława (k) Tomkowicz (greg. 21) |
15.30 | O zdrowie, błogosławieństwo Boże dla Beaty i Piotra i całej rodziny |
18.00 | + Elżbieta Przytocka (od kolegów Piotra z Mechanika wraz z wychowawcami) |
opracował: ks. Paweł Ostafiński