INTENCJE MSZALNE

 

 

  -----------------------------------------

Sobota 15.09.

 Wspomnienie NMP Bolesnej

 6.30 +Eugeniusz Hap (od ucz. pog.)

 7.00 1. +Irena Zgrych (13. greg.)

 2. +Teresa Zięba (od Joanny i Tadeusz Gazda)

 7.30 siostry: +Ludwika (k) Habrat (od ucz. pog.)

 18.00 +Alicja, +Zdzisław Koneccy

 (od syna i córki z rodziną)

  

Niedziela 16.09.

 XXIV Niedziela Zwykła

 6.30 +Anna (4. r. śm.), +Edward (18. r. śm.)

  7.30 +Stanisław Nowak (40. r. śm.), +Julia, +Władysław Figlus

 7.30 siostry: +Eugeniusz Hap (od ucz. pog.)

 9.00 +Kazimiera (k), +Jerzy, ++z rodziny

 10.30 +Józef Sas, ++rodzice

 12.00 1. +Kazimierz (z racji 30. r. śm. od żony i dzieci)

 2. Za parafian

 15.30 +Irena Zgrych (14. greg.)

 18.00 +Adolf Zajdel (20. r. śm.)

 

 

Poniedziałek 17/09/2018

 6.30 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Urszuli, Zbigniewa, Magdaleny i Jakuba z rodziny Stachowskich

 7.00 +Zbigniew Kilar (od ucz. pog.)

 7.00 u sióstr: +Eugeniusz Hap (od ucz. pog.)

 18.00 1. +Irena Zgrych (15. greg.)

 2. +Marian Szczurek (od Jakubowskich)

 3. +Mariusz Berner (od Marzeny i Bogdana Szczepaników z Pustkowa)

 4. Dziękczynna za 15. lat małżeństwa Sylwii i Pawła z prośbą o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny /ks. E./

  

Wtorek 18/09/2018

 Święto św. Stanisława Kostki

 6.30 +Eugeniusz Hap (od ucz. pog.)

 7.00 +Kazimierz Ryś (od ucz. pog.)

 7.00 u sióstr: +Sławomir Sowiński (od ucz. pog.)

 18.00 1. +Irena Zgrych (16. greg.)

 2. +Stanisław Stanisławczyk (od FRAC z ul. Bieszczadzkiej)

3. +Mariusz Berner (od sąsiadek z klatki przy ul. Wróblewskiego)

 4. +Renata Węklar (od pracowników z bazy rurowej w Libuszy) /ks. E./

 

 Środa 19/09/2018

 6.30 +Kazimierz Ryś (od ucz. pog.)

 7.00 +Zbigniew Kilar (od ucz. pog.)

 7.00 u sióstr: +Janina Kucharyk (od ucz. pog.)

 18.00 1. W intencjach nowennowych oraz:

 * o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę MB Fatimskiej dla ofiarod. z bloku przy ul. Wróblewskiego 4

 2. +Irena Zgrych (17. greg.)

 3. +Marta Czermak (od przyjaciół z ul. Naftowej)

 4. +Bolesław Kozak (od rodz. Ciuba) /ks. E./

 

Czwartek 20/09/2018

 Wspomnienie św. Męczenników Andrzeja, Pawła i Towarzyszy

 6.30 +Eugeniusz Hap (od ucz. pog.)

 7.00 +Maria Jurczyk (od ucz. pog.)

 7.00 u sióstr: Za parafian

 18.00 1. +Irena Zgrych (18. greg.)

 2. ++Alicja, Zdzisław Koneccy (od Szkolnego Ośrodka Wychowawczego w Krośnie)

3. O Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Maryi dla Jerzego Kardyś

 

 

Piątek 21/09/2018

 Święto św. Mateusza

  6.30 +Eugeniusz Hap (od ucz. pog.)

 7.00 ++Piotr, Anna, Antoni, Aleksy, Balbina

 7.00 u sióstr: +Ludwika (k) Habrat (od ucz. pog.)

 18.00 1. +Irena Zgrych (19. greg.)

 2. +Marian Szczurek (od rodz. Szafranów)

 3. +Stanisław Stanisławczyk (od FRAC z ul. Bieszczadzkiej)

 4. +Bolesław Kozak (od koleżanek c. Aliny) /ks. E./

 

 

Sobota 22/09/2018

 6.30 +Eugeniusz Hap (od ucz. pog.)

 7.00 1. +Irena Zgrych (20. greg.)

 2. +Zbigniew Kilar (od ucz. pog.)

 7.30 u sióstr: Za żyjących dobroczyńców i zelatorów zgromadzenia i misji

 18.00 1. +Adam Barzyk (9. r. śm.)

 2. Dziękczynna za 45. lat małżeństwa Anny i Adama Krukar z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo na dalsze lata /ks. E./

 

 

Niedziela 23/09/2018

 XXV Niedziela Zwykła

 6.30 Dziękczynna za 40. lat małżeństwa Stanisławy i Jana z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo na dalsze lata

  7.30 +Mieczysław Kozub (r. śm.),

 +Maria Niemiec (r. śm.)

  7.30 u sióstr: +Ludwika (k) Habrat (od ucz. pog.)

 9.00 +Irena Zgrych (21. greg.)

 10.30 +Aleksander (23. r. śm.), +Stanisława/k/, ++z rodziny

 12.00 1. +Franciszek Banaś (1. r. śm.)

 2. +Franciszek Paradysz (28. r. śm.) /ks. E./

 15.30 +Włodzimierz Kurek (5. r. śm.)

 18.00 +Marian Szczurek (od Kingi, Krzysztofa i rodziny Gazdów)

Dodatkowe informacje