INTENCJE MSZALNE

 
 

 

Sobota, 13/04/2019

 6.30 +Zdzisław (od opiekunki Renaty)

 7.30 u sióstr: +Roman Hejnar (od koleżanek i kolegi

 z pracy córki Agnieszki)

 7.00 1. +Maria Kurek (13. greg.)

 2. +Bogdan Soliński (od ucz. pog.)

 18.00 1. Dziękczynna za 50. lat małżeństwa Teresy i Andrzeja Babinetz z prośbą o Boże błog. dla jubilatów i rodziny (od synów)

 2. +Janina Mikoś

 (od wnuka Pawła z rodziną) /ks. E./

 

Niedziela, 14/04/2019
Niedziela Palmowa

 6.30 +Roman Domin (1. r. śm.)

 7.30 u sióstr: +Roman Hejnar (od rejonu I Oazy Domowego Kościoła)

 7.30 +Joanna, +Jakub, +Dariusz

 9.00 +Maria Kurek (14. greg.)

 10.30 O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Ani z okazji 1. r. urodzin

 (od dziadków)

 12.00 1. Dziękczynna za 25. lat małżeństwa Małgorzaty i Jerzego z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

 2. Dziękczynna za 40. lat małżeństwa Jadwigi i Wiesława Dymińskich z prośbą

 o Boże błog. i opiekę Matki Bożej /ks. E./

 15.30 Dziękczynna za 55. lat małżeństwa Stanisławy i Tadeusza Januszów z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie dla całej rodziny oraz inne potrzebne łaski

18.00 +Grażyna Legutko (29. r. śm.)

 

 Poniedziałek, 15/04/2019
Wielki Poniedziałek

 6.30 +Maria Jabczyńska (od ucz. pog.)

 7.00 1. +Irena Sobiecka (od ucz. pog.) 2. +Bogdan Soliński (od ucz. pog.)

 3. +Maria Paczosa

 (od syna Krzysztofa z rodziną)

 7.00 u sióstr: O zdrowie i Boże błogosławieństwo

 dla Zofii

 18.00 1. +Ignacy, +Zofia, +Zbigniew

 2. +Maria Kurek (15. greg.) /ks. E./

 

Wtorek, 16/04/2019
Wielki Wtorek

 6.30 +Bronisława /k/ Sapecka (od ucz. pog.)

 7.00 1. +Bogdan Soliński (od ucz. pog.) 2. +Wiesława /k/ Raś (od ucz. pog.)

 3. Za parafian

 7.00 u sióstr: +Roman Hejnar (od dyrekcji, nauczycieli

 oraz pracowników administracji

 ZSP nr 1 w Krośnie)

 18.00 1. +Mieczysława /k/ Dobrzańska

 (od bratanka Bogdana)

 2. +Maria Kurek (16. greg.) /ks. E./

 

Środa, 17/04/2019
Wielka Środa

6.30 +Maria Kurek (17. greg.)

7.00 1. +Bogdan Soliński (od ucz. pog.)

2. +Romana /k/ Łuć (od ucz. pog.)

3. +Jan Stypuła (od ucz. pog.)

7.00 u sióstr: W intencji siostry Emmy z okazji imienin

18.00 1. W intencjach nowennowych, a w tych:

*+Krzysztof Ludwa (od koleżanek i kolegów z Olszyn, rocznik 1964)

2. +Adam Łasowski (od rodziny Krzanowskich i Rokitków) /ks. E./

 

Czwartek, 18/04/2019
Wielki Czwartek

18.00 1. O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla doktor Bożeny Sitek-Czerwonka

oraz współpracowników (od pacjenta)

2. +Kazimierz Nowak (7. r. śm.), +Danuta

3. +Maria Longawa

4. +Damian Uliasz (od żony Magdaleny)

5. +Józef Kilar (od Anny i Andrzeja Chrobaków z rodziną)

6. +Maria Kurek (18. greg.) /ks. E./

 

Sobota, 20/04/2019
Wielka Sobota

19.00 1. O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla doktor Lucyny Sanockiej

oraz współpracowników (od pacjentki)

2. +Damian Uliasz (od ojca)

3. +Wojciech Kilar (z okazji imienin)

4. +Gabriela Pelczar (3. r. śm.)

5. +Tadeusz Płatek (9. r. śm.)

6. +Maria Kurek (19. greg.) /ks. E./

 

Niedziela, 21/04/2019
Zmartwychwstanie Pańskie

6.00 1. Za parafian

2. +Jadwiga Deptuch (8. r. śm.), ++z rodziny

3. +Zdzisław, +Janusz Kwolek (od rodziny)

9.00 +Agata, +Zygmunt Zajdel

10.30 +Katarzyna, +Tadeusz, +Adolf, +Czesław, +Eugeniusz z rodziny Gondek

12.00 1. Dziękczynna za 10. lat małżeństwa Magdaleny i Krzysztofa z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, miłość, zdrowie oraz zgodę w rodzinie

2. +Maria Kurek (20. greg.) /ks. E./

15.30 +Antonina Bukowczyk

18.00 +Tadeusz Bienia (2. r. śm.)

 

Poniedziałek, 22/04/2019
Poniedziałek w Oktawie Wielkanocy

6.30 +Irena Sobiecka (od współpracowników syna z firmy FABOR)

7.30 +Władysława /k/ , +Wojciech Szajna

9.00 w Emaus: +Danuta Pasterczyk

9.00 +Jerzy, +Józefa /k/, +Tadeusz

10.30 +Andrzej Szarek

12.00 +Adam Łasowski

(od Teresy i Bogusława Januszów)

15.30 O zdrowie, potrzebne łaski oraz opiekę Matki Bożej dla Anny i Stanisława

z rodziną

18.00 +Maria Kurek (21. greg.)

 

Dodatkowe informacje