INTENCJE MSZALNE

 

 

 

 

  Niedziela, 09/12/2018
II niedziela Adwentu

6.30 +Anna Rzońca (od sąsiada Stanisława Król)

7.30 u sióstr: +Sławomir Sowiński (od Patrycji z rodziną)

7.30 +Ludwika /k/ Habrat (od mieszkańców z bloku przy ul. Naftowej 10)

9.00 +Jan, +Cecylia Kordyś

10.30 W intencji Anny Łysek o ulgę w cierpieniu

oraz cud uzdrowienia, a dla jej rodziny

o siły potrzebne do walki z chorobą

12.00 1. +Janusz Mikołajczyk (9. r. śm.), +Jan, +Jan

2. O Boże błogosławieństwo dla Kacpra oraz jego rodziców Daniela i Moniki /ks. E./

15.30 +Bolesław Półchłopek (od bratanka Grzegorza z rodziną)

18.00 +Eugeniusz Hap (od siostry Kazimiery z rodziną)

 

Poniedziałek, 10/12/2018

6.00 +Jan Borek (od ucz. pog.)

7.00 u sióstr: +Zbigniew Słabiak (od ucz. pog.)

7.00 +Jan Kordasiewicz (od ucz. pog.)

18.00 1. +Bolesław Półchłopek (od córki Małgorzaty z rodziną)

2. +Eugeniusz Hap (od chrzestnego Pawła z rodziną)

3. +Anna Rzońca (od matki chrzestnej z mężem i synem)

4. +Maria Jasicka (od Renaty) /ks. E./

 

Wtorek, 11/12/2018
Wsp. św. Damazego I, papieża

6.00 +Jan Borek (od ucz. pog.)

7.00 u sióstr: Za parafian

7.00 +Renata Węklar (od ucz. pog.)

18.00 1. +Eugeniusz Hap (od bratowej Małgorzaty Hap)

2. +Zdzisław, +Alicja Koneccy (od rodziny Gawronów z Szebni)

3. +Aniela, +Stanisław, +Lucyna

4. +Paweł Mrozek (18. r. śm.) /ks. E./

 

Środa, 12/12/2018
Wsp. NMP z Guadalupe

6.00 +Aleksander Samson

7.00 u sióstr: Za parafian

7.00 +Sławomir Sowiński (od Haliny i Józefa z rodziną)

18.00 1. W intencjach nowennowych oraz:

* +Ludwika /k/ Habrat (od córki Barbary),

* +Stanisław Jaracz (2. r. śm.)

2. +Bolesław Półchłopek (od Heleny i Zdzisława Godek ze Strzyżowa)

3. +Józefa /k/ Pelczarska

4. +Aleksandra /k/ Jaźwiecka (z okazji imienin) /ks. E./

 

Czwartek, 13/12/2018
Wsp. św. Łucji, dziewicy i męczennicy

6.00 +Tadeusz Rygiel

7.00 u sióstr: +Maria Wiszyńska (od ucz. pog.)

7.00 +Stefania /k/ Bury (od ucz. pog.)

18.00 1. +Bolesław Półchłopek (od rodziny Mendocha i Oliwa)

2. +Eugeniusz Hap (od Moniki Polak z rodziną)

3. +Zdzisław, +Alicja Koneccy (od grona pedagogicznego Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Krośnie)

4. +Barbara Płatek (od Stanisława Akslara z rodziną) /ks. E./

Piątek, 14/12/2018
Wsp. św. Jana od Krzyża, kapłana i doktora Kościoła

6.00 +Zbigniew Słabiak

(od Lucyny i Czesława Gryziec z rodziną)

7.00 u sióstr: Za zmarłych dobroczyńców i zelatorów zgromadzenia i misji

7.00 +Renata Węklar (od ucz. pog.)

18.00 1. +Bolesław Półchłopek (od bratowej z córką)

2. +Eugeniusz Hap (od Mateusza Hap z rodziną)

3. +Anna Rzońca (od Krystyny i ojca chrzestnego Eugeniusza z Izdebek)

4. +Danuta Barud (od pracowników Urzędu Skarbowego w Krośnie) /ks. E./

 

Sobota, 15/12/2018

6.00 +Jan Borek (od ucz. pog.)

7.30 u sióstr: +Sławomir Sowiński (od szwagra z rodziną)

7.00 1. +Renata Węklar (od ucz. pog.)

2. +Jan Kordasiewicz (od ucz. pog.)

18.00 1. +Tadeusz Józefczyk

2. +Stefania /k/ Bury (od brata Jana) /ks. E./

 

Niedziela, 16/12/2018

III niedziela Adwentu

 

6.30 +Henryk Nowak (5. r. śm.)

7.30 u sióstr: +Sławomir Sowiński (od rodziców i braci)

7.30 +Ludwika /k/ Habrat (od Stanisława i Józefy Dopierała)

9.00 O radość życia wiecznego dla zmarłych rodziców chrzestnych

10.30 +Łukasz Nowak (13. r. śm.), +Barbara, +Edward Guzik

12.00 1. +Bogusław, +Helena, +Franciszek

2. Za parafian /ks. E./

15.30 +Maria (4. r. śm.), +Piotr

18.00 +Eugeniusz Hap (od Bogusławy i Tadeusza Winiarskich)

Dodatkowe informacje