INTENCJE MSZALNE

 

  -----------------------------------------

 

Niedziela 07.01.

Święto Chrztu Pańskiego

 

6.30                     

7.30       + Maria Markowicz (6 greg.)

7.30 siostry: + Pani Dobrodziejka (6 greg.)

9.00       + Waldemar i zmarli z rodz.

10.30     + Paweł Kozłowski (od szwagierki Joanny z rodz.)

12.00     1. + Marta Herman 2 r. śm.

     2. + Stanisław

15.30     + Gabriel Pudło (od wychowawczyni ze Szk. Muz.)

18.00     + Franciszek Banaś (od córek z rodzinami)

 

 

Poniedziałek 08.01.

 

6.30       + Andrzej Druciak (od ucz. pogrz.)

7.00       1. + Maria Markowicz (7 greg.)

     2. + Paweł Kozłowski (od ucz. pogrz.)

     3. + Zofia, Ignacy, Zbigniew

7.00 siostry: + Pani Dobrodziejka (7 greg.)

18.00     1. + Jerzy Kuśnierz w r. śm.

     2. + Gabriel Pudło (od sąsiadów z klatki)

 

 

Wtorek 09.01.

 

6.30       + Andrzej Druciak (od ucz. pogrz.)

7.00       1. + Maria Markowicz (8 greg.)

     2. + Marianna Gierlasińska (od ucz. pogrz.)

     3. O szybki powrót do zdrowia dla Danuty

7.00 siostry: + Pani Dobrodziejka (8 greg.)

18.00     1. + Gabriel Pudło (od sąsiadów z 1 klatki)

     2. + Stanisława[k] Mróz (od siostry Anny z rodz.)

 

 

Środa 10.01.

 

6.30       + Andrzej Druciak (od ucz. pogrz.)

7.00       1. + Maria Markowicz (9 greg.)

     2. + Paweł Kozłowski (od ucz. pogrz.)

     3.

7.00 siostry: + Pani Dobrodziejka (9 greg.)

18.00     1. W intencjach nowennowych:

  * + Gabriel Pudło (od sąsiadów z klatki)

2. + Adolf Hejnar (od ucz. pogrz.) 

 

 

Czwartek 11.01.

 

6.30      

7.00       1. + Maria Markowicz (10 greg.)

     2. + Andrzej Druciak (od ucz. pogrz.)

     3. W intencji Bogu wiadomej

7.00 siostry: + Pani Dobrodziejka (10 greg.)

18.00     1. + Gabriel Pudło (od kolegów i koleżanek z klasy ze Szk. Muz.)

     2. Dziękczynna z prośbą o Boże błog., opiekę MB dla Ireny

 

 

Piątek 12.01.

 

6.30       + Marianna Gierlasińska (od ucz. pogrz.)

7.00       1. + Maria Markowicz (11 greg.)

     2. W intencji próśb i podziękowań z nabożeństwa do św. Michała Archanioła

     3.

7.00 siostry: + Pani Dobrodziejka (11 greg.)

18.00     1. + Paweł Kozłowski (od kolegów i koleżanek z bazaru w Krośnie)

     2. + Gabriel Pudło (od sąsiadów z klatki) 

 

 

Sobota 13.01.

 

6.30       + Janusz Wajda 1 r. śm. (od Małgorzaty)

7.00       1. + Maria Markowicz (12 greg.)

     2. + Stanisława[k] Mróz (od rodz. Likosów)

     3. + Jan Długosz; + Julia, Stanisław Wiernasiewicz

7.00 siostry: + Pani Dobrodziejka (12 greg.)

18.00     1. + Edward Guzik (od ucz. pogrz.)

     2. + Gabriel Pudło (od siostry Katarzyny z rodz.)

 

 

Niedziela 14.01.

2 niedziela zwykła

 

6.30       + Stanisława[k] Mróz (od sąsiadów z klatki)

7.30       + Maria Markowicz (13 greg.)

7.30 siostry: + Pani Dobrodziejka (13 greg.)

9.00       + Gabriel Pudło (od rodziny)

10.30     + Józef

12.00     1. O Boże błog., potrzebne łaski dla Bartosza w 18 roczn. ur.

     2. Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., opiekę MB dla Jadwigi i Władysława w 40 r. ślubu (od dzieci)

15.30     + Krzysztof Józefczyk (od rodz. Łepkowskich z Jedlicza)

18.00     + Edward Migacz 1 r. śm.

 

opr. ks. Andrzej

Dodatkowe informacje