AKTUALNOŚCI


 

DUCHOWE PRZYGOTOWANIA DO 100-lecia URODZIN św.JANA PAWŁA II

Duchowe przygotowanie do 100-lecia urodzin św. Jana Pawła II (1920-2020).

W naszej parafii trwa peregrynacja obrazu Jezusa Miłosiernego i relikwii św. Jana Pawła II.

Trwa peregrynacja obrazu Jezusa Miłosiernego i relikwii św. Jana Pawła II po naszej parafii. Obecnie obraz Jezusa Miłosiernego i relikwie Papieża peregrynują po ul. białobrzeskiej, a następnie po Cichej, Kilińskiego i Karłowicza. drugi obraz  i relikwie po ul. tysiąclecia 2. Następnie na Kolejową 14. trzeci obraz nadal peregrynuje po ul. Krakowskiej blok 41 a następnie blok 35.

Msza św. w intencji rodzin przyjmujących obraz Jezusa Miłosiernego i relikwie św. Jana Pawła II z bloku 41 przy ul. Krakowskiej zostanie odprawiona w najbliższy wtorek o godz. 18.00, natomiast Msza św. w intencji rodzin z bloku 43 klatki II przy ul.  Krakowskiej zostanie odprawiona w najbliższą środę o 18.00

 

Dodatkowe informacje